top of page

Dijital Dönüşüm Merkezi Sosyal Uygunluk Eğitimleri Kayıtları Devam Ediyor

Güncelleme tarihi: 25 Eyl 2023

METAMORPHOSIS Projesi, hazır giyim ve tekstil işletmeleri ile aracı kurumların rekabet gücünü artırarak Türkiye hazır giyim ve tekstil sektörlerinin küresel değer zincirlerine entegrasyonunu sağlamayı amaçlamaktadır. Projemiz; dijital dönüşüm, uluslararası uygulamalara uyum ve çevre dostu çözümler önererek Türkiye'deki hazır giyim ve tekstil sektörlerinde faaliyet gösteren KOBİ'lerin rekabet gücünü artırmayı hedeflemektedir.

Bu amaca yönelik olarak kurulan Dijital Dönüşüm Merkezimiz (DDM); sektörün dijital dönüşüm ve sosyal uygunluk kapasitelerinin güçlendirilmesine destek olacak eğitim ve danışmanlık hizmetleri verecektir.

DDM’nin Sosyal Uygunluk aktiviteleri kapsamında, çeşitli farkındalık düzeylerine yönelik eğitim programları geliştirilmiştir ve pilot olarak uygulanmaya başlanacaktır. Sosyal uygunluk alanında yerel ve uluslararası yasal düzenlemeler, markaların ve satın alma gruplarının beklentileri ve şartları ve üreticilerin bu şartları yerine getirmek için yapmaları gerekenlerin ele alınacağı eğitimler hakkında detaylı bilgi Sosyal Uygunluk Eğitim Kataloğunda sunulmaktadır.

Sosyal uygunluk eğitimlerine katılım ve eğitim seviyelerinin belirlenmesine yönelik aşağıdaki online formun 29 Eylül 2023 tarihine kadar doldurulması gerekmektedir.

Sosyal Uygunluk Eğitim Katılım ve Seviye Belirleme Formu: https://l24.im/Wa8JV3O

Soru ve İletişim: Yeliz AKTEPE DALKILIÇ İHKİB DDM Sosyal Uygunluk Sorumlusu yeliz.aktepe@ihkib.digital
Etiketler:

Comments


Bu proje Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti
tarafından finanse edilmektedir
logoWithProjectLabel_.png
bottom of page